0 грн.
Зробити замовленняДифузійна мембрана — багатошарове будівельне полотно, виготовлене з поліпропілену або поліетилену високої щільності, яке часто використовується як гідровітрозахист покрівлі та інших елементів будівлі. Купити такий матеріал рекомендується в тому випадку, коли потрібен додатковий захист утеплювача від води, вологи, конденсату. Він служить чудовою альтернативою класичним пароізоляторам.
Основні сфери застосування дифузійних мембран
Найчастіше дифузійна мембрана використовується в тому випадку, коли при монтажі покрівельної або фасадної конструкції були допущені деякі помилки. Наприклад, характеристики пароізоляційного шару не відповідають вимогам або він укладений з порушенням технології. Якщо при обстеженні балок та пиломатеріалу з’ясується, що їхня вологість перевищує норму, без такої мембрани також не обійтися.
Крім облаштування скатних та фальцевих покрівель, дифузійна мембрана застосовується й при вирішенні інших завдань:
організації вентиляційних навісних фасадів у будинках будь-якого типу;
будівництві різних дерев’яних конструкцій — від житлових до нежитлових;
додаткової ізоляції віконних блоків та холодних горищ;
монтажі сайдингових панелей, створенні дерев’яної підлоги та міжповерхового перекриття.
Супер дифузійна мембрана сумісна з усіма можливими будівельними та оздоблювальними матеріалами: деревом, пластиковими панелями, металочерепицею, шифером, усіма видами утеплювачів (мінеральною ватою, пінопластом, екструдованим пінополістиролом).
Які різновиди дифузійних мембран є на українському ринку
Основний параметр класифікації дифузійної мембрани — ступінь паропроникності. Сьогодні можна замовити захисні матеріали трьох найпоширеніших категорій:
малодифузійні (рівень паропроникності становить до 300 мг/м.кв. на добу, підходить для зведення внутрішніх міжкімнатних перегородок);
середньодифузійні (матеріал за добу пропускає до 1000 мг/м.кв. пари, рекомендований для використання у місцевості з помірним кліматом);
високодифузійні (паропроникність перевищує 1000 мг/м.кв., тому ними можна користуватися навіть в умовах із підвищеним рівнем вологості повітря).
Зверніть увагу! Якщо ви знаєте, що у вентильованому фасаді або покрівельному пирозі буде монтуватися теплоізоляційний матеріал великої товщини, то для пароізоляції підійде саме високо дифузійна мембрана. Мало- та середньодифузійні аналоги можуть не впоратися з поставленим завданням.
Неважливо, який різновид дифузійної мембрани ви візьмете, на вас чекають такі переваги, як надійність і довговічність, хімічна і біологічна інертність, екологічна безпека, простота і зручність укладання.
Чому купувати мембрану краще в інтернет-магазині компанії «Браста»
Усім, кому потрібна якісна та порівняно недорога гідро вітрозахисна дифузійна мембрана, радимо ознайомитися з нашим каталогом. У ньому знайдете варіанти, які будуть повністю задовольняти ваші вимоги. Матеріали відповідають міжнародним стандартам якості, при цьому відрізняються помірною ціною.
Звернення до інтернет-магазину «БрастаБуд» має і ряд інших плюсів:
зручна система пошуку товару з урахуванням його технічних та експлуатаційних характеристик;
можливість оплати практично будь-яким способом: від банківського переказу до оплати готівкою;
швидка доставка як дрібної, так і великооптової партії продукції Києвом та в інші міста України;
професійна консультація щодо актуальних питань, включаючи організаційні моменти.
Якщо ви не знаєте, яка саме гідро дифузійна мембрана підійде для вирішення вашого завдання, зв’яжіться з нашим менеджером — він підкаже. Це можна зробити за вказаними на сайті телефонами чи іншим способом.
Дифузійні мембрани ціна на Brasta
Назва | Ціна |
---|---|
Дифузійна мембрана Fortex Extra 1,5 х 50 м, 75 м2, 140 г/м2 | 2 176 грн. |
Дифузійна мембрана Roof 100 1,5 х 50м, 75 м2, 100 г/м2 | 2 352 грн. |