0 грн.
Зробити замовленняГерметик — це в’язка речовина, що за консистенцією нагадує пасту або гель, яка твердне при кімнатній температурі. Відрізняється гарною адгезією до більшості матеріалів та поверхонь, еластичністю, водостійкістю, довговічністю. Важливі переваги: термо- та морозостійкість, стійкість до впливу агресивних середовищ та ультрафіолету.
Основні сфери застосування силіконових герметиків
Силіконовий герметик вважається універсальним матеріалом, який використовують як професійні будівельники, так і любителі. Всі завдання, що виконуються за допомогою цієї речовини, можна поділити на внутрішні та зовнішні. Поширені роботи:
герметизація швів та місць примикань різних елементів у приміщенні (кам’яні та пластикові підвіконня, гіпсокартонні стіни, плінтуси для підлоги, скляні вставки в міжкімнатних дверях);
герметизація в приміщеннях з підвищеною вологістю (обробка стиків між душовою кабіною та стіною, з’єднання водопроводу та каналізаційної системи, встановлення сантехнічного обладнання, а також клей-герметик допоможе приклеїти дзеркало у ванній кімнаті);
зовнішні роботи (монтаж водостічних труб, димоходів, віконних та дверних коробок, вінілового облицювання, добре зарекомендував себе покрівельний герметик).
Сьогодні можна купити не тільки будівельний чи санітарний герметик, але й багато інших різновидів. Наприклад, автомобільний, електроізоляційний, термостійкий, акваріумний. Але найпопулярніший вид — герметик силіконовий універсальний.
Докладніше про особливості герметиків різних видів
Перед тим, як купити герметик, необхідно точно визначитися з двома питаннями: по-перше, де він використовуватиметься (вулиця, будинок, приміщення з особливими вимогами); по-друге, з якими конкретно матеріалами контактуватиме. Розглянемо властивості тих герметиків, за якими покупці інтернет-магазину «БрастаБуд» звертаються найчастіше.
Герметики для дерева. Його основне завдання — захистити стики, шви та зазори від попадання в них пилу, сміття, вологи, поширення плісняви. Має високий рівень адгезії з дерев’яними поверхнями, відштовхує воду, не боїться зміни температурного режиму.
Герметики для металу. Зазвичай такі речовини використовуються просто неба, тому вони відрізняються відповідними характеристиками: зберігають якості під прямим впливом сонячних променів, атмосферних опадів, вітру, агресивних середовищ. Ще одна важлива вимога — опір корозії.
Скляний герметик. Застосовується для встановлення та ремонту скляних перегородок, вітрин, теплиць, балконів та лоджій, деталей автомобілів. Він стійкий до впливу миючих засобів і хімії. У роботі зі склом добре зарекомендував себе прозорий герметик.
ВАЖЛИВО! Якщо вам знадобився герметик для димоходу або інших металевих виробів, у жодному разі не користуйтеся кислотними видами. Вони можуть викликати корозію не лише металів, а й матеріалів, що містять цемент. Дізнатися про такий герметик можна за сильним оцтовим запахом.
Герметик якого кольору купити
Класичними вважаються герметик білий та прозорий. Білий актуальний у тих випадках, коли потрібно створити білосніжну поверхню, яка з часом не пожовкне. Наприклад, таким герметиком часто заповнюють простір між підвіконням та металопластиковим вікном, укосом та віконною рамою, ванною та настінною плиткою, унітазом та підлоговою плиткою. Герметик для вікон або сантехнічний зазвичай саме білого кольору.
Прозорий варіант використовується там, де герметичний шар не повинен кидатися в очі: лобове скло або фара в автомобілі, стик труб, закладення швів між кабель-каналом і стіною або підлогою.
У продажу є герметики й інших затребуваних кольорів:
герметик коричневий особливо добре зарекомендував себе при роботі з коричневою металочерепицею, вагонкою відповідного кольору, стінами та іншими елементами дерев’яних будинків, саун;
герметик чорний застосовується при заміні прокладок та гумових ущільнювачів у транспортних засобах, герметизації окремих ділянок фундаменту, організації покриття для підлоги з мармуру та керамограніту (замість затирання);
герметик сірий підходить для фіксації між собою водостічних труб з нержавіючої сталі, монтажу сірих ущільнювачів у віконних конструкціях, прокладання трубопроводів різного типу та призначення.
Якщо вам потрібен герметик для покрівлі або вирішення інших завдань, краще замовити варіант такого кольору, який не виділятиметься і не псуватиме зовнішній вигляд конструкції.
Плюси покупки у нашому інтернет-магазині
Співпраця з перевіреними брендами, що гарантує високу якість товарів.
Широкий асортимент герметиків, представлених у каталозі за помірною ціною.
Швидка доставка не лише Києвом, а й до інших регіонів України.
Вибір зручного способу оплати: від банківського переказу до післяплати.
Бажаєте проконсультуватися щодо властивостей чи особливостей застосування конкретного виду герметика? Просто зв’яжіться з менеджером інтернет-магазину компанії «Браста».
Герметики ціна на Brasta
Назва | Ціна |
---|---|
Герметик полімерний Geocel 2300, 305 мл, білий | 501 грн. |
Герметик полімерний Geocel 2300, 305 мл, коричневий | 501 грн. |
Герметик полімерний Geocel 2300, 305 мл, прозорий | 501 грн. |
Герметик полімерний Geocel 2300, 305 мл, сірий | 501 грн. |
Герметик полімерний Geocel 2300, 305 мл, чорний | 501 грн. |